AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Zgłoś swój film na 13. Festiwal Dwa Brzegi

Rusza nabór filmów na 13. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Serdecznie zachęcamy wszystkich twórców do zgłaszania swoich produkcji, szczególnie do MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH. Ostateczny termin mija 31 maja 2019 roku.

Do Konkursu zakwalifikowane zostaną filmy trwające do 35 minut – fabuły, dokumenty, animacje, filmy eksperymentalne – wyprodukowane w 2018 lub 2019 roku. Starsze zostaną dopuszczone, o ile ich pokaz na Festiwalu będzie pierwszą prezentacją w Polsce. Filmy w konkursie oceni Jury powołane przez Dział Programowy Festiwalu. Nagroda Główna to 5000 zł, II miejsce – 3000 zł, III miejsce – 2000 zł.

Szczegółowe kryteria zgłaszania filmów znajdują się w REGULAMINIE NABORU FILMÓW.

Nabór filmów do wszystkich festiwalowych sekcji odbywa się poprzez dedykowaną platformę FilmFreeway:
www.filmfreeway.com/festival/tworiversides.

Wystarczy założyć swojemu filmowi konto, załadować kopię podglądową i zgłosić go na Festiwal. Cena zgłoszenia filmu wynosi 5 dolarów do dnia 10 maja 2019 oraz 10 dolarów w dniach 11-31 maja 2019. Szczegółowych informacji dotyczących zgłoszeń filmów na Festiwal udziela Dział Programowy pod adresem mailowym: entry@dwabrzegi.pl.

13. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 27 lipca – 4 sierpnia 2019 roku w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Zachęcamy do śledzenia naszych newsletterów oraz profilu na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE.

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow