AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Dołącz do redakcji „Głosu Dwubrzeża”

„Głos Dwubrzeża” jest oficjalnym magazynem Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi i istnieje od jego pierwszej edycji. Każdego dnia redakcja poleca najlepsze filmy i najciekawsze spotkania z gośćmi, informuje o aktualnych wydarzeniach, rozmawia z ludźmi kina i zagląda za kulisy.

Zapraszamy do zostania dziennikarzem „Głosu Dwubrzeża”:
Szukamy ludzi, którzy tak jak my kochają X muzę. Pod okiem profesjonalnego redaktora przez osiem dni Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi będzie można doskonalić swój warsztat. W tym roku redaktorem naczelnym jest Marcin Radomski – dziennikarz i krytyk filmowy.

Jak zostać dziennikarzem:
Opowiedz nam krótko o swoim ulubionym filmie. To wiele o Tobie powie. Przygotuj także dwa teksty: recenzję filmu, który miał swoją premierę nie wcześniej niż rok temu oraz propozycję trzech pytań do aktora lub reżysera, które nie będą bezpośrednio dotyczyły konkretnego filmu. Liczba znaków każdego tekstu nie powinna przekraczać 3 tysięcy. Dołącz swoje CV. Zapraszamy także umysły ścisłe – stawiamy na pasję, nie kierunek studiów.

Czas trwania naboru i wyniki:
Na zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym naszej Rzecznik Prasowej, Pauliny Litwinow: press@dwabrzegi.pl. Jeśli masz dodatkowe pytania – nie krępuj się ich zadawać, pisząc na ten adres. Teksty należy przesłać do 24 maja 2020. O wynikach poinformujemy najpóźniej 7 czerwca.

Nasza oferta:
Członkom ekipy redakcyjnej zapewniamy noclegi, wyżywienie, gadżety festiwalowe i pełną akredytację dziennikarską podczas Dwóch Brzegów. Gwarantujemy pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów, wśród zgranego zespołu, który wyróżnia się nieprzeciętnym poczuciem humoru, ale też potrafi podzielić się wiedzą, doradzić i pochwalić.

Kino to wspólnota, w której twórcy nie istnieją bez odbiorców, a odbiorcy kultury nie istnieją bez tych, którzy ją tworzą. Stań się jego częścią – stan się częścią Festiwalu Dwa Brzegi!

14. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbywa się w dniach 1–9 sierpnia 2020 r. w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Zachęcamy do śledzenia naszych newsletterów oraz profilu na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE.

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow