AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Filmowych Świąt życzą Dwa Brzegi

Drodzy Goście Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, rok 2019 nieuchronnie zbliża się ku końcowi, dlatego w imieniu Organizatorów, Współpracowników oraz Partnerów chcielibyśmy powiedzieć: DZIĘKUJEMY za ten wspólny rok.

Za nami 13. edycja – jak co roku pełna filmów z różnych części świata, niezapomnianych spotkań z twórcami, pokazów pod gołym niebem, koncertów, wystaw i warsztatów, ale przede wszystkim: pełna widzów. Jak co roku tłumnie przyjeżdżacie do Kazimierza Dolnego i Janowca spędzać z nami tydzień na obcowaniu ze X muzą i (nie tylko). Bez Was nie byłoby nas. Dziękujemy za kolejny rekord frekwencyjny: niespełna 56 tysięcy miłośników sztuki było w tym roku na Dwóch Brzegach.

2020 rok przyniesie nowe wyzwania dla Festiwalu. Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu będą nasza pasja i energia do tego, co dla Was – Drodzy Widzowie – robimy.

Właśnie z okazji zbliżającego się Nowego Roku oraz Świąt życzymy, by ten czas podsumowań był niezwykle owocny i stał się pretekstem do snucia planów na najbliższych dwanaście miesięcy. Życzymy miłości prawdziwszych niż w melodramatach, historii ciekawszych niż w filmach obyczajowych oraz baśniowej biografii, która stanie się dokumentem, a nie tylko fantastyką.

Życzymy filmowych Świąt i Nowego Roku jak z filmu!

Dyrekcja i Organizatorzy Festiwalu oraz Członkowie Stowarzyszenia Dwa Brzegi

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow