AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Zgłoś swój film na 14. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi , 1–9.08.2020

Drodzy twórcy, producenci, artyści – mimo bardzo trudnej sytuacji, a w niektórych rejonach świata wręcz dramatycznej – wierzymy, że wspólnym wysiłkiem uda nam się nad koronawirusem zapanować. Każdy, przestrzegając podstawowych zasad, czyli: maksymalnego unikania kontaktów, przestrzegania kwarantanny lub izolacji, mycia rąk, może się do tego przyczynić. Świat się zatrzymał to mało powiedziane, zatrzymały się tysiące światów, w tym świat kultury i sztuki filmowej. Nie wiemy kiedy wróci do równowagi, kiedy znowu ruszą produkcje filmowe, seanse kinowe, festiwale. Dwa Brzegi zaplanowane są na pierwszy tydzień sierpnia i mamy nadzieję, że 1 sierpnia 2020, jak co roku, spotkamy się nad Wisłą w Kazimierzu Dolnym i Janowcu, by cieszyć się sztuką, artystycznymi wrażeniami, ale też by poukładać nasz świat na nowo.

Zapraszamy zatem do zgłaszania swoich filmów na 14. edycję Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, zwłaszcza do MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH.

Nabór filmów do wszystkich festiwalowych sekcji odbywa się poprzez dedykowaną platformę FilmFreeway: www.filmfreeway.com/festival/tworiversides.

Ze względu na trudną sytuację, w jakiej znajdują się twórcy, postanowiliśmy w tym roku znieść opłaty za możliwość zgłoszenia filmu na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

Szczegółowe kryteria zgłaszania filmów znajdziecie w REGULAMINIE NABORU FILMÓW, ogłoszenie listy filmów zakwalifikowanych do konkursu zaplanowaliśmy na 10 lipca 2020.

Informacji dotyczących zgłoszeń filmów na Festiwal udziela Dział Programowy pod adresem mailowym: entry@dwabrzegi.pl.

Uważajcie na siebie, postępujcie rozsądnie i mądrze. Do zobaczenia na Dwóch Brzegach!

Grażyna Torbicka z zespołem

14. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbywa się w dniach 1–9 sierpnia 2020 r. w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Zachęcamy do śledzenia naszych newsletterów oraz profilu na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE.

«
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow